Ana sayfa
Firmamız
Ürünlerimiz
Hizmetlerimiz
Haberler
İletişim
Galeri - YENI

DÜNYAMIZ,

Binlerce yıldan beri milyonlarca canlının tüm yaşam ihtiyaçlarını karşıladı. Ama artık insanların bıraktığı sorunlarla  başbaşa.

Fosil yakıtları tükenmek üzere, kirli atıkların gömüldüğü bir çöplüğe dönüşüyor ve küresel ısınma yaşam dengesini her geçen gün bozuyor.

Alternatif Enerji Sistemlerinde öncü kuruluş olan PERFORMANS, her türlü ihtiyaca uygun, kompakt, anahtar teslimi çözümler sunar.

          Ülke geneline yayılmış, nitelikli teknik personeli ile PERFORMANS Enerji Sistemleri, enerji sektöründe yeni bir dönemi başlatıyor.

 Artan enerji ihtiyacı, tükenen kaynaklar ve kirlenen  bir dünya .......!
          Çözüm; Temiz ve Yenilenebilir Enerji kaynakları. Tüm dünyada hızla yaygınlaşan Yenilenebilir Enerji Sistemleri.

Yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak, enerji ihtiyacımızı karşıladığımız gibi doğaya zarar vermeden temiz bir gelecek  bırakmak mümkün....

Yenilenebilir Enerji Sistemleriyle ;  Rüzgar, Güneş ve Su'dan faydalanarak;
Afet 'lerde , Yat ve Tekne'de , Kamp'ta , Karavan'da ,Çadır'da , Sınır Karakollarında, Yayla Evlerinde, Haftasonu Evlerinde, Çiftlik Evlerinde, Tarımsal Sulamada, Yeraltı Suyu temininde, Şantiyelerde ,Güvenlik Kulübelerinde,  Reklam Panoları Aydınlatmalarında, Pazar yerlerinde, Belediye Parklarında, Benzin İstasyonları,Tatil Köyleri, Site Aydınlatması , Otoyol flaşörlerinde, Trafik Işıklarında, Fabrika Dış Aydınlatmalarında, Organize Sanayi Bölgelerinde, Üniversiteler , Yürüyüs Yolları, Oyun Sahaları, Geniş Araziler  ve Heryerde....... 
Güvenle ve kesintisiz bir şekilde kullanılabilir. 

Enerji üretmek için her yıl binlerce ton zehirli atığı havaya, suya, toprağa bırakıyoruz.
Gelecek nesillerimize bırakacağımız miras bu mu?..!

 

Firmamız, Alternatif - Yenilenebilir Enerji Sistemleri konusunda uzun yıllar arge çalışmaları yaptıktan sonra yaklaşık 4 yıldır başta Ege ve Akdeniz olmak üzere Rüzgar, Güneş ve Su Enerjisi ile, elektrik ihtiyacı olan kişi ve kurumlara elektrik ihtiyaçları için hizmet vermeye başlamıştır. Enerjinin sınırlı olduğu yerlerde, tüp gaız ile çalışan buzdolapları kullanabilirsiniz.
 
Yenilenebilir Enerji Kaynaklarından –Temiz enerji diye adlandırdığımız Güneş, rüzgar ve su enerjili uygulamaların, Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Ülkemizde de yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla değerli tekliflerinizi bekliyor, saygılar sunuyoruz.